HİZMETLERİMİZ

Onur Centre

Yerinde Yemek Hizmeti

 

 

Yerinde Yemek Üretimi Nedir?

  Çağımızda modern işletmeler, asıl faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini uzman kuruluşlara devrederek, hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarda almakta, hem de kaynaklarını daha etkili ve verimli kullanarak, dikkatlerini asıl faaliyet alanları üzerine yoğunlaştırıp rekabet güçlerini daha da artırmaktadırlar. Bu yüzden yemek üretimine imkân tanıyacak mutfağa sahip olan işletmelerin birçoğu yerinde yemek üretimi hizmetini tercih etmektedir.

Yerinde Yemek Üretimi İçin Mekânın Önemi

  Yerinde yemek üretimiyapılabilmesi için işletmenizin mevcut mutfağının beklentileri karşılayabilecek düzeyde olması gerekir. Bu amaçla ilk olarak yemek üretimi yapılması düşünülen alanın önceden incelenerek eksiklerin belirlenmesi ve bu eksiklerin ne şekilde giderileceğini karşılıklı olarak tespit edilmesi gerekir. Daha sonra gerekli olan eksiklerin en kısa sürede giderilerek yerinde yemek hizmetine başlanabilir.

Yerinde Yemek Üretimi Yapılacak Alan İçin Gerekli Yapılacaklar

  Uzman değerlendirmesi sonucunda firmanızın mutfağı yerinde yemek üretimine uygun olduğu takdirde, sözleşmemiz gereği tarafımızdan firmanızın mutfağına gerekli yatırımlar yapılacak ve sizin ekstra bir masraf yapmanıza gerek kalmayacaktır. (personel maaşı, demirbaş yatırımı, temizlik ürünleri, SSK, hammadde vb.) Yerinde Yemek Üretimi Yapılacak Alan İçin Gerekli Yapılacaklar Yemekler gıda mühendisleri tarafından kalori ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanır. Hammadde girişinden, yemek pişirilmesine kadar tüm üretim süreci sorumlu gıda mühendisleri tarafından kontrol edilir.

Yemekler Hazırlanırken Alınan Önlemler

  Yemekler gıda mühendisleri tarafından kalori ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanır. Hammadde girişinden, yemek pişirilmesine kadar tüm üretim süreci sorumlu gıda mühendisleri tarafından kontrol edilir.

Özel Menü Hazırlanması

  Firmanızın yetkililerinden onay alınarak, size özel olarak hazırlanan yemek menüsü, profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanıp üretime geçilir. Yemek üretiminde kullanılan malzemeleri, kalite ve üretim izin belgeleri olan firmalardan tedarik ediyoruz.

Yemek Hizmetleri İçin Personel Desteği

  Yerinde yemek hizmeti aldığınızda sizler için tahsis ettiğimiz personellerimiz mesainiz boyunca işletmeniz mutfağında olacağından, misafirlerinize özel yemek hazırlayabilecek ve mesai saatleri içerisinde yemek hizmetinden yararlanabileceksiniz. Zaman içerisinde personelimiz sizlerin damak tadınızı öğrenerek daha verimli kaliteli hizmet sunacaktır. Sizlere hizmet verdiğimiz sürece gıda zehirlenmesi, yangın ve patlamaya karşı muafiyetsiz sigorta poliçesi ile güvence altında olacaksınız. Bütün bu hizmetler karşılığında sizlerden sadece anlaştığımız kişi başı yemek fiyatı talep edilecektir. Firmanız herhangi bir yatırım için bütçe ayırmadan, ek personel tahsis etmeden, zaman kaybetmeden kendi bünyesinde üretim yapılacaktır. Yerinde yemek üretimi gibi birçok yemek hizmetiniz Ankara Onur yemek farkı ile artık daha profesyon

 HEMEN ARA  WHATSAPP